Методична робота

Організаційно-методичну роботу з педагогічними працівниками ліцею в 2023/2024 навчальному році здійснювати за такими пріоритетними напрямами і проєктами:

1. Спрямувати самоосвітню педагогічну діяльність педагогічних працівників ліцею на розвиток професійних компетентностей вмінь, визначених частиною першою статті 12 ЗУ "Про освіту".

2. Пріоритетним напрямом педагогічної діяльності вчителів, вихователів для забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти у ліцеї  є створення відкритої, прозорої системи оцінювання навчальних досягнень учнів(або внесення змін у критерії, процедури, правила) у ліцеї (або у власній викладацькій діяльності) з метою стимулювання учнів до навчання.

3. Напрямами педагогічної діяльності вчителів  як умови професійного розвитку для забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти у ліцеї  можуть бути:

3.1.Технології контролю і оцінювання спрямовані на формування і розвиток ключових компетентностей.

3.2. Реалізація принципу академічної доброчесності як засіб мотивації учнів до оволодіння знаннями.

3.3.Впровадження формувального оцінювання на уроках.

3.2. Розробка уроків у 5-9 класах з реалізацією вимог навчальних програм щодо інтеграції наскрізних змістовних ліній.

3.3. Використання інформаційно-комунікаційних та цифрових технологій в освітньому процесі, створення власних інтернет-ресурсів, авторських публікацій, портфоліо за проєктом «Ліцей у смартфоні».

3.4. Викладацька діяльність у семестрово- блочній системі навчання(методика вивчення блоками).

3.5.Формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок.

3.6.Інтегровані заняття у 1-4 класах Нової української школи та інше.

Організаційно-методична робота в КЗ "Івашківський ліцей"

у 2021/2022 навчальному році

Робота з обдарованою молоддю