«Тарас Шевченко – духовний пророк української нації»

11 бер. 2024
з 7 по 10 березня у закладі дистанційно проводились заходи до 210 річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка

Щороку 9 і 10 березня в Україні відзначають Шевченківські дні, які припадають на роковини народження і смерті Тараса Шевченка. Цього року минуло 210 років від дня народження великого українського поета.
Все йде, все минає…, але вічним є Шевченко з його невмирущим словом, у якому клекоче поклик до волі, порив до свободи, не згасає мудрий розум гуманіста і ніжна чарівна краса української душі.
210 років тому народився Тарас Шевченко і житиме вічно для України і в Україні. Він сьогодні, як ніколи, органічно злився зі своїм великим, нескореним народом і твердо ступає повсюдно у вільній державі. Гострота і сила Шевченкового слова живе. Свідченням цього є заходи, проведені в нашому ліцеї «Тарас Шевченко – духовний пророк української нації».
Для учні 5 і 11 класів 8 березня вчитель української мови та літератури Краснокутська А.В. підготувала та провела дистанційно виховний захід «З іменем Кобзаря у серці». Учні переглянули відео «Життєвий шлях Т.Г. Шевченка»,прослухали вірші Тараса Шевченка та перевірили свої знання у вікторині.
11 березня учні 6 і 7 класів разом з вчителем української мови та літератури Бабенко В.Я. долучилися до святкування Шевченківських днів. Діти переглянули ролик «Т. Шевченко. Цікаві факти», розгадували ребуси, виконували завдання для знавців творчості поета. В кінці заходу учнів чекала вікторина «Чи знаєш ти Шевченка». Переможцем вікторини став Гончаренко Марк,(учень 7 класу), ІІ місце отримав Бабіч Володимир (учень 7 класу), ІІІ місце – Воротило Софія (учениця 6 класу). Вітаємо з нагородою.Молодці!!!

Учні КЗ «Івашківський ліцей» підготували відео до відзначення 210 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, долучилися до обласної мистецької акції "Нас єднають думи Кобзаря"та взяли участь в обласному флешмобі "Єднаймося словом Великого Кобзаря"(Керівник педагог- організатор Подус З.П.)

Саме сьогодні, як ніколи, є актуальними слова Шевченка, коли наш народ самовіддано та героїчно відстоює власну свободу та волю.
Пророче Шевченкове слово на вустах наших воїнів-захисників, волонтерів, письменників, студентів, школярів, у кого в серцях жевріє любов до України, рідного слова, у кожного, хто наближає нашу Перемогу. Ми я бажаємо вам нести через усе життя натхненне Шевченкове слово.

Відео "Нас єднають думи Кобзаря"