День Державного Гімну України

11 бер. 2024
11 березня в закладі була проведена виховна година "Державні символи України"

10 березня українці відзначали День Державного Гімну України. Наш гімн символічний. Особливо сьогодні,коли українці дають відсіч агресору, виборюють свою самобутність і волю, ціною життя захищають кожен клаптик української землі.
Державний Гімн гуртує українців. Коли він звучить ми всі єдині, тому наш дух не зламати. В єдності ми співаємо гімн України.
Сьогодні для учнів 5,6,9 класів була проведена виховна година «Державні символи України». На заході діти дізналися історію створення українського гімну, переглянули змістовну презентацію, прослухали гімн вперше записаний у кельнському відділенні «Грамофону» в жовтні 1910р. у виконанні Модеста Менцинського, українського оперного співака-тенора. Також прослухали Гімн «Ще не вмерла Україна» у виконанні Василя Жданкіна, Віктора Морозова і Едуарда Драча, який було вперше публічно заспівано 24 вересня 1989 року на головній сцені фестивалю «Червона рута».
Сьогодні наш Гімн звучить на всіх офіційних заходах, він став символом українського національного відродження та об’єднує українців у боротьбі за свободу і незалежність. Саме так зараз звучить душа українського народу, єдність та незламність української нації.