Мінна безпека

12 квіт. 2024
12 квітня відбулась онлайн зустріч з головним інспектором Богодухівського районного управління ДСНС України в Харківській області Лебединцем С.А.

Сьогодні головний інспектор Богодухівського районного управління ДСНС України в Харківській області Лебединець Станіслав Андрійович провів бесіду з дітьми нашого закладу з мінної безпеки, метою якої було формувати в учнів якості свідомої особистості; попередити прояви паніки в небезпечних ситуаціях; навчити дітей правил поводження з ВНП, невизначеними предметами та речовинами; допомогти реально оцінити ступінь небезпеки знахідки і результати некоректного з нею поводження;дати поради щодо дій при знаходженні вибухових пристроїв;виховувати почуття відповідальності за своє життя та життя інших людей.