Всесвітній день авіації та космонавтики

12 квіт. 2024
12 квітня в закладі дистанційно були проведені заходи до Всесвітнього дня авіації та космонавтики для учнів 5-11 класів

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики. Свято відзначається за рішенням Міжнародної авіаційної федерації. Цього ж дня світова громадскість відзначає і Міжнародний день польоту людини в космос. Рішення було ухвалене 7 квітня 2011 року на 65-ій сесії Генеральної Асамблеї ООН і було присвячене 50-й річниці першого польоту людини в космос. В Україні сьогодні професійне свято тих, хто є дотичним до космонавтики – День працівників ракетно-космічної галузі України. Свято встановлене згідно з Указом Президента від 13 березня 1997 року.

З метою популяризації теми космосу та відзначення Всесвітнього дня авіації та космонавтики, сьогодні дистанційно було проведено  ряд заходів. Для учнів 5 і 7 класів була проведена виховна година «Всесвіт нам бентежить мрії». А для учнів 9 і 11 класів було проведено виховну годину «Всесвітній день авіації та космонавтики». Діти переглянули презентації та відеоролики «Космос. Земля і космос», «Планети сонячної системи», «Цікаві факти про космос», «Міжнародний день польоту людини в космос», «Україна космічна держава», «Музеї  космонавтики в Україні». Згадали видатних  вчених космонавтики та дізналися про життя і діяльність першого українського космонавта Леоніда Каденюка. Для учнів 5 класу була проведена «Космічна вікторина».

Вітаємо з Всесвітнім днем авіації і космонавтики! Цей святковий день символізує величні досягнення людства у вивченні небесних шляхів. Нехай ваші польоти завжди будуть безпечними, а ваші об'єднані зусилля ведуть до нових відкриттів! Бажаємо  вам безхмарного неба під крилами та незабутніх мандрівок у космосі!