Організація дистанційного навчання

Нормативне забезпечення освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання

Наказ МОН №1115 від 8 вересня 2020 "Деякі питання організації дистанційного навчання"

Лист МОН 1/9-609 від 2 листопада 2020 "Щодо організації дистанційного навчання"

Лист МОН №1/9 616 від 04.11.2020 "Щодо організації освітнього процесу в умовах пандемії"

Розпорядження КМУ від 14.04.2021  №366-р "Про схвалення Національної стратегії із створення  безбар"єрного простору в Україні на період до 2023 року"

Розпорядження Золочівської селищного голови від 30.08.2022 №42 "Про організацію дистанційного навчання в закладах сеередньої освіти Золочівської селищної ради"

Наказ №32 від 28.08.2023 "Про органіацію освітнього процесу в умовах воєнного стану, з використанням технологій  дистанційного навчання в КЗ "Івашківський ліцей"Золочівської селищної ради на 2023-2024 навчальний рік

Шановні батьки та здобувачі освіти!

2023/2024 навчальний рік починається у дистанційному форматі.

Для організації освітнього процесу будуть задіяні електронні освітні платформи і комунікаційні онлайн сервіси. Уроки проводитимуться як у синхронному, так і асинхронному форматі. Основний критерій для обрання форми навчання - це зручність для учасників освітнього процесу.

Педагогічними працівниками ліцею під час дистанційного навчання використовуються різні сучасні технології та медіа, які дають змогу швидко та якісно налагоджувати співпрацю між учителем та здобувачами освіти.

Для отримання зворотнього зв'язку вчителі використовують електронну пошту, месенджер VIBER.

Заклад використовує електронні класні журнали та щоденники з можливостями дистанційного навчання на порталі NZ.UA (нові знання)

Онлайн- навчання організовано на платформі Google Meet

Посилання на синхронні  заняття

Правила поведінки під час дистанційного навчання