Історія ліцею

Школа в селі Івашки  започаткувала свою діяльність в 1907 році.

У 1909 році побудоване перше приміщення початкової школи (3 класи).

1987 рік – відкриття нового приміщення восьмирічної школи.

1992 – надання статусу середньої школи.

У 2023/2024 навчальному році ліцей відкрив  гостинно двері для 43 учні. З них навчаються  у початковій школі  (3-4 класи) – 12 учнів, у школі другого ступеня – 23  учні, у старшій школі  11 клас –   8 учнів.

Матеріальна база школи:
- предметних кабінетів - 14;
- спортзалів -1, спортивних майданчиків -1, футбольне поле-1;баскетбольний майданчик; тренажерний майданчик;
- бібліотека ;
- їдальня- 50 посадкових місць;
- комп'ютерний клас (7 комп'ютерів), 2 принтери (лазерний та струменевий фотопринтер);

-музей;

- медичний кабінет;

- кабінет заступника директора;

- учительська;

Для учнів початкової школи – просторі класи, ігрові куточки.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно - гігієнічні умови приміщень кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, меблі. Всі класні кімнати оформлені  згідно з сучасними вимогами, матеріально-технічна база кабінетів достатня для викладання предметів.

Для забезпечення освітнього процесу в кабінетах встановлено та використовуються:

• мультимедійне обладнання - 1,
  • інтерактивні комплекси з мультимедійними проекторами -2
  • проекційний екран-1
  • ігрові набори- 10
  • музичний комплект – 1
  • набори lego - 8
  • акустична система – 1
  • телевізори – 2
  •  комп’ютерне обладнання, спортивний інвентар, принтери, ноутбуки тощо.

Наявний доступ до всесвітньої інформаційної мережі Інтернет.

Навчально - методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів. Учні забезпечені підручниками, програмовою художньою літературою.

Для забезпечення доступу до навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладі є пандуси.