УВАГА!

Прийом до першого  класу у 2023-2024 навчальному році.

Прийом заяв до першого класу розпочинається з 29 квітня 2023 року. В цей час здійснюється формування батьками пакету документів та консультації для  батьків.

До 24 червня 2023 року здійснюється зарахування до закладу загальної середньої освіти дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу.

Не пізніше 25 червня 2023 року оприлюднюється список зарахованих осіб із дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних» (на інформаційному стенді та на офіційному веб-сайті закладу).

УВАГА!

Прийом до першого  класу у 2020-2021 навчальному році.

Прийом заяв до першого класу розпочинається з 29 квітня 2020 року. В цей час здійснюється формування батьками пакету документів та консультації для  батьків.

До 24 червня 2020 року здійснюється зарахування до закладу загальної середньої освіти дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу.

Не пізніше 25 червня 2020 року оприлюднюється список зарахованих осіб із дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних» (на інформаційному стенді та на офіційному веб-сайті закладу).