«Мінна безпека: як діяти при виявленні ВНП»

14 бер. 2024
14 березня відбулася зустріч з головним інспектором Богодухівського районного управління ДСНС України в Харківській області Галкіним В.С.

Сьогодні, 14 березня, відбулася зустріч учнів нашого ліцею  з   головним  інспектором Богодухівського районного управління ДСНС  України в Харківській області Галкіним В.С.

Вадим Сергійович  у своїй  бесіді  наголошував на необхідності у такий важкий для держави час виявляти обережність, бути уважними і готовими до нестандартних ситуацій. Галкін В.С. розповів про вибухонебезпечні предмети, боєприпаси, піротехнічні засоби, саморобні вибухові пристрої та попередили дітей про небезпечні експерименти (часто вони, знаходячи незнайомий предмет, кидають його у багаття, випробовують на міцність ударами, намагаються розібрати, приносять додому чи до школи – це категорично заборонено).

Головний інспектор підкреслив, що у разі виявлення підозрілих предметів необхідно попередити про це дорослих, ні в якому разі не чіпати їх руками, відійти на максимальну відстань (не менше 100 метрів), негайно повідомити про знахідку службу порятунку за номером 101 та національну поліцію за номером 102.

Інформаційно-роз’яснювальні бесіди зі школярами, які проводять представники ДСНС, мають велике значення. Адже попередити біду і зберегти здоров’я та життя дітей – найголовніше завдання багатьох служб: медиків, педагогів, рятувальників.

Дякуємо Вадиму Сергійовичу за змістовну бесіду.