Новини

ДЕНЬ ЄВРОПИ"НІКОЛИ ЗНОВУ"Великдень світлий, сонце перемогиДень прикордонника України26 квітня - День пам'яті ЧорнобиляДень Чорнобольської катастрофи

31 жовт. 2013

Трудовий десант

31 жовтня проведено трудовий десант для учнів 1-11 класів з прибирання шкільного подвір'я
30 жовт. 2013

Шкільний турнір з тенісу

30 вересня було пароведено шкільний турнір з настільного тенісу.
29 жовт. 2013

до 70-річчя визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників

29 жовтня по класах відбулися години класного керівника, присвячені 70-річчю визволення від німецько-фашистських загарбників
24 жовт. 2013

Вітаємо переможців!!!

24 жовтня 2013 р. на базі Золочівської вечірньої (змінної) школи IІ-ІІІ ст. відбувся міжшкільний етап Всеукраїнського турніру юних фізиків. У турнірі взяли участь 2 команди – Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та Івашківської ЗОШ І-ІІІ ст. Переможцем стала команда школи!!!!
21 жовт. 2013

"Краса людини в її неповторності"

21 жовтня в школі пройшла година спілкування на тему: "Краса людини в її неповторності"
15 жовт. 2013

Шкільна олімпіада з географії

Відповідно до графіка у школі відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з географії
10 жовт. 2013

Подорож до країни "Гри"

10 жовтня відбулися змагання в молодшій школі під назвою "Подорож до країни Гри"
9 жовт. 2013

Вітаємо переможця районного конкурсу ораторського мстецтва!

9 жовтня відбувся районний конкурс ораторського мистецтва за темою «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки!» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Учениця 11 класу Горянк Олесю завоювала ІІІ місце. Вітаємо Лесю та вчителя української мови та літератури Гур"єву Ніну Михайлівну! Так тримати!
9 жовт. 2013

Вітаємо переможця районного конкурсу ораторського мстецтва!"

9 жовт. 2013

Вітаємо переможця районного конкурсу ораторського мстецтва!"