Новини

ДЕНЬ ЄВРОПИ"НІКОЛИ ЗНОВУ"Великдень світлий, сонце перемогиДень прикордонника України26 квітня - День пам'яті ЧорнобиляДень Чорнобольської катастрофи

30 квіт. 2013

Свято Великодня

30 квітня вчителем трудового навчання,керівником гуртка "Дизайн та оздоблення оселі" Світличною Ю.В. було проведено свято " Зі світлою Пасхою".
26 квіт. 2013

День цивільного захисту

26 квітня з метою відпрацювання практичних дій під час надзвичайних ситуацій, повторення необхідних теоретичних знань було проведено День цивільного захисту.
26 квіт. 2013

Дзвони Чорнобиля

26 квітня в школі пройшов тематичний захід до Дня Чорнобильськой трагедії.
19 квіт. 2013

Свято нагородження переможців районного етапу Всеукраїнських конкурсів і олімпіад 2012-2013 н.р.

Кращі учні школи були запрошені на Свято нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів 2012/2013 навчального року
19 квіт. 2013

День довкілля

19 квітня у рамках екологічного двомісячника "Зелена весна" проведено День довкілля
18 квіт. 2013

Казка в гості завітала...

18 квітня в школу завітали гості з театру із показом казки "Три поросяти"
15 квіт. 2013

День космонавтики

15 квітня у школі було проведено тематичний виховний захід до Дня космонавтики та авіації "Дорога до космосу"
1 квіт. 2013

Міжнародний день птахів

1 квітня у школі було проведено вчителем хімії та біології Нестеренко І.Ю. бліц- турнір "Юних орнітологів"
26 бер. 2013

"Збережемо пам"ять у серці на віки.."

26 березня було проведено тематичний виховний захід на тему: "Збережемо пам"ять у серці на віки.." у зв"язку з 70-ми роковинами визволення Золочівщини від фашиських загарбників.
25 бер. 2013

Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз

25 березня у школі відбулася тематична виховна година на тему: "Твоє здоров"я - у твоїх руках"